Vyfocení maturitního tabla

Nabízíme zhotovení jedinečných fotografií profesionálním fotografem na libovolné téma. Snímky dostanete precizně vyretušované, v digitální i papírové podobě. K dispozici máme šikovnou vizážistku, abyste na fotkách vypadali co nejlépe.

Grafické zpracování tabla

Vaše tablo svěříme profesionálnímu grafikovi a vytiskneme v osvědčené tiskárně. Zapichování fotek do polystyrenu není třeba. Aktuálně nejpopulárnější formou je vytištění velkoformátového plakátu, který stačí umístit na libovolné místo, např. do výlohy, na tramvaj či obří billboard.

Maturitní Youtube virální video

Pokud chcete být vidět i jinde než u Vás na vsi či ve městě, potom lze maturitní tablo pojmout jako multimediální prezentaci, kterou lze vysílat kdekoliv – od LCD panelů v místní prodejně elektro až po YouTube, kde ho mohou vidět tisíce a možná i milióny diváků. Rádi Vám maturitní video tablo natočíme. Lze vytvořit hraný film i autentické video portréty.

Hudební klip

V případě, že chcete světu sdělit něco speciálního, pak je možnost natočit maturitní hudební videoklip, včetně zkomponování originální písně a zajištění kompletní studiové produkce. Staňte se na chvíli hvězdami hudebního nebe!

 

Maturitní web

Další možností jak ozvláštnit Vaši prezentaci je zhotovení maturitního webu, kde budou všechny fotky a videa ke zhlédnutí po mnoho dalších let. Webová stránka může sloužit jako vzpomínka, ale i jako informační rozcestník pro kontakt se spolužáky či organizaci třídních srazů.