Rád bych vám zde dal naše doporučení jak udělat opravdu originální tablo. Zapomeňte na všechny střeštěné nápady jako focení na záchodě. Zapomeňte i na klasický formát tabel do výlohy. Pokud chcete být nejlepší, tak musíte se neomezovat jen na tom, že tablo do výlohy musí být jen vytištěné na papíře. Klidně ho můžete promítat třeba na větší LCD televizi a může to být multimediální prezentace.

Pokud chcete opravdu zaujmout nejlepší řešením je udělat video na youtube. Pokud chcete vyhrát soutěže a aby se o vás psalo je třeba udělat opravdu skvělé Youtube virální tablo. To, že vás uvidí někdo na náměstí je fajn, ale proč neudělat tablo, které uvidí milióny lidí? Ještě je na tom krásné to, že pokud budete opravdu úspěšní tak můžete vyhrát nejenom desítky tisíc za nejlepší tablo, ale ještě spoustu peněz za zhlédnutí na youtube.

A jaké zvolit téma, abyste opravdu zaujali? Nejúspěšnější youtube videa jsou hudební videoklipy. Nápad na originální tablo: Natočtě s třídou hudbení videoklip. Zaprvé o tom všichni budou psát. Internetové portály vás rádi dají na titulku, protože hezké video se jim hodí. Pokud zvolíte krásnou písničku, zvolíte správné poselství a opravdu lidi dojmete, můžete udělat radost celé škole i rodině.

Jak by taková videa by mohla vypadat, abyste uspěli? Je tady několik možností jak na to.

Libdub zpívání

Libdub zpěv je, když jen otevíráte pusu do hudby a přitom zpíváte. Pokud dokážete udělat videoklip dosatečně ztřestěně, může to vypadat dobře. Největší výhodou je, že nikdo nemusí umět zpívat.


Nahrávání ve studiu
Můžete nazpívat písničku ve studiu vlastními hlasy a nechat se natočit jak ve studu zpíváte. Může to být pěkný maturitní zážitek. Rádi vám seženeme hudební producentku, která vám s nahrávání písňě pomůže.


Profesionální videoklip
Nazpíváte píseň ve studiu a následně s vámi pak natočíme videoklip v atelieru. Bude to trvat dva dny, ale může to být zajímavé.


Kromě toho, že hudebním videoklipem všechny zaujmete, tak hlavně získáte nezapomenutelný zážitek s vaší třídou, který si budete pamatovat celý život. A video bude sloužit ke zpestření každého maturitního srazu.